Sepekov

Bc. Brigita Kabóková

Provoz družiny

Provoz: ráno od 6:15 do 7:25,
odpoledne od konce vyučování do 16:00 hod.

Měsíční poplatek: 60 Kč.

„MY SE NUDY NEBOJÍME!"

Činnost je zaměřena na rekreaci, odpočinek, rozvíjení zájmů, pohybu na čerstvém vzduchu a osvojení pravidel bezpečného chování dětí.
Probíhá formou pestré, otevřené nabídky a příležitostných činností.

Vánoce v družině I. odd. aneb možná přijde Ježíšek

Vánoční čas jsme zahájili obdarováním zvířátek, kterým jsme donesli jablka. Poté již nic nebránilo naší vánoční oslavě 21. 12. s vlastnoručně upečeným cukrovím. Vyzkoušeli jsme si některé vánoční zvyky a rozbalili družinové dárky i malé osobní dárečky.

Vánoční přípravy a hrátky se sněhem

Začátkem prosince jsme si udělali Mikuláše a v pondělí 6. 12. se u nich objevila mikulášská nadílku. Počasí vesměs blátivé nám přineslo tolik očekávaný sníh, který jsme si s nadšením užívali. Nadšení nás neopustilo ani při pečení vánočního cukroví, výrobě vánoční dekorace.

Vánoce ve II. oddělení

Vánoční
Prosinec 2021
Předvánoční

Říjen a listopad v I. oddělení

Draku, dráčku leť si vzhůru a následujících osm složek zde

Říjen 2021 II. oddělení

Tvoření z pergamenu s hostem

Stavitel mostů v družině

V rámci projektového dne jsme se dozvěděli, co je to pilíř, technický plán i jak správně postavit most, aby byl pevný a neodnesla ho velká voda. Sami jsme vyzkoušeli pevnost společně postaveného mostu. Stavěli jsme dobře, most unesl i paní lektorku z Malé technické univerzity.

Zvířata v lese 21.9. a 23. 9. 2021 - beseda

Jak se jmenují zuby, oči prasete divokého? To a mnoho dalšího jsme se dozvěděli při besedě s členkou Mysliveckého spolku Sepekov Lucií Peckovou, která si pro nás připravila i poutavý doprovodný program. Darovala nám malé odměny a pracovní listy, které jsme si následující den vypracovali.

Foto I. oddělení

Foto II. oddělení

Září 2021 v družině

Foto  II. oddělení

Foto I. oddělení

Nový nábytek v družině

O prázdninách a během měsíce září proběhla částečná obměna nábytku obou oddělení školní družiny. Na chodbách se objevily nové botníky a nástěnky, ve třídách vestavěné skříně a nábytkové sestavy. Děti se velmi rychle v novém prostředí zabydlely.

Archivní příspěvky