Sepekov

Petra Rygálová

e-mail: ucitelky.ms@zssepekov.cz

Provoz mateřské školy

Provoz školky je od 6:15 do 16:15 hodin.

Počty žáků

Pro školní rok 2021-2022 je zapsáno 44 dětí, z toho 3 děti dvouleté.

Děti jsou rozděleny do dvou tříd dle věku:

„Broučci“ – učitelky Miluše Stejskalová, Petra Rygálová

„Berušky“ – učitelky Romana Kotalíková, Mgr. Věra Máchová

Mateřská škola Sepekov

Mateřská škola bude uzavřena v době od 23.12.2021 do 31.12.2021

Vánoce ve školce

Vlastnoručně napečené cukroví zdobilo naší slavnostní tabuli. Radost dětí ze svítícího stromečku a dárků byla veliká.
Děkujeme všem za finanční i hmotné dary. Krásné Vánoce.

Mikuláš ve školce

Už v pátek zavítal do školky Mikuláš, anděl a čert. Mikuláš obdaroval děti dárkem a popřál jim svou „kouzelnou berlou“ štěstí a mnoho dárků pod stromečkem.

Malý adventní trh v MŠ

Sněhuláci před školkou

SVATÝ MARTIN

Přípravy na oslavu Sv. Martina probíhaly ve školce už od úterý, kdy děti pekly rohlíčky, připravily před školkou „adventní spirálu“ se světýlkem. Ve čtvrtek se na zahradě školky objevil Sv. Martin na koni, který pak zavítal i do tříd a přinesl dětem „ svatomartinské rohlíčky“,které pro něj upekly kuchařky naší školní kuchyně. I když sněhové vločky nepřinesl, nechal nám na zahradě „ hnojivo“, které děti hned zarýpaly do zahrádky.
Ve čtvrtek zavítalo do školky i divadlo z Karlových Varů s pohádkou“ Prasátko Artur“, které děti naučilo třídit odpad.

Plavání předškoláků ve wellness

Plavání 10. listopadu...foto

Ve středu 3.11.2021 začal předškolákům plavecký kurz s instruktorkou Ilonou Jelínkovou v bazénu hotelu Smrž.
Dětem se moc líbilo, pro děti bylo připraveno občerstvení a promítání pohádky.

Show s kapalným dusíkem

Dnes měly děti možnost sledovat učitele Miroslava Ťoupala z Bernartic při „show“ s kapalným dusíkem.

Malý architekt ve školce

Malá technická univerzita přijela za dětmi do školky s programem „Malý architekt“. Děti se hravou formou seznámily s jednoduchým technickým výkresem, zjistily co jsou obvodové zdi a příčky a nakonec si samy dle technického výkresu postavily dům.
Na závěr všichni obdržely diplom malého architekta.

Sférické kino ve školce

Ve čtvrtek 23.9. přijelo do školky sférické kino s programem „Vesmír“. Pod velkým stanem se děti ocitly v kouzelném prostoru, přímo pod hvězdnou oblohou.
Společně prozkoumaly nekonečný vesmír.

Info pro rodiče

Dne 23.9.2021- od 8 hodin proběhne promítání sférického kina ve školce „Vesmír“. Prosíme, aby děti ze třídy Berušek byly ve školce 7:55 hodin, promítání začíná v 8 hodin.
Promítání hradí MAS Střední Povltaví.

První dny ve školce

V hojném počtu jsme přivítali nově příchozí děti, společně jsme si prohlédli všechny prostory školky, pohráli si na školní zahradě.
Další školní rok začíná.

Co potřebuje vaše dítě do školky?

Blíží se září, začátek školního roku. A proto jsme pro vás připravili seznam věcí, které bude vaše dítě na první den do školky potřebovat:
- bačkorky s pevnou patou
- pohodlné oblečení (včetně náhradního oblečení, oblečení na ven)
- pyžamko – týká se mladších dětí ve třídě Broučků
- 2 balení papírových kapesníků
Vše prosíme řádně podepsat, aby se zabránilo nepříjemnostem. Ostatní potřebné informace vám poskytnou učitelky ve školce.
Stravování a poplatky MŠ – v září hotově, od října inkasem (nutno domluvit s vedoucí školní jídelny).

Setkání s policejními psy

V úterý dopoledne předvedl policejní psovod dětem práci se cvičenými psy. Děti měly možnost si zahrát s policejním psem „přetahovanou“.
Děkujeme psovodovi za krásné dopoledne.

Archivní příspěvky