Základní škola a Mateřská škola Sepekov, budova ZŠ

Mgr. Hana Buchnarová

e-mail: ucitelky.ms@zssepekov.cz

Provoz mateřské školy

Provoz školky je od 6:15 do 16:15 hodin.

Zápis dětí do MŠ

Zápis do 1. třídy

Počty žáků

Pro školní rok 2020/2021 je zapsáno 50 dětí ve věku od 2 do 6 let, děti jsou rozděleny do dvou tříd dle věku:
„Broučci" - učitelky Miluše Stejskalová, Mgr. Hana Buchnarová
„Berušky" - učitelky Romana Kotalíková, Mgr. Věra Máchová

Mateřská škola Sepekov

Mateřská škola bude 16.11.2020 uzavřena.

Usnesení vlády ČR ze dne 12.10.2020 o omezení provozu škol se netýká škol mateřských.
Mateřská škola je tedy v provozu
.

Úroda z naší zahrádky

Na jaře jsme s pomocí rodičů připravili pro děti zahrádku, zaseli zeleninu a pak spolu s dětmi o ni pečovali. Pak nastal čas sklizně-ochutnali jsme ředkvičky, kedlubny, jahody. Paní kuchařky nám připravily k obědu hlávkový salát, do polévky přidaly petrželku a pažitku z naší zahrádky. Nyní nastal čas sklizně brambor. To bylo překvapení, kolik bylo brambor. Také děti tahaly řepu, ze které jsme si udělali chipsy.

Už jsme ve školce

V pondělí 1.června jsme zahájili provoz školky. Na děti čekalo velké překvapení, hasiči postavili dětem na zahradě stan. Děti objevily nové záhonky, na kterých se už červenají jahody. Ke svačince vyrostly ředkvičky. Aby se děti mohly starat o rostlinky, paní Hyšková a pan Pileček přinesli dětem konvičky.
Celý den probíhala oslava MDD. Děti plnily úkoly a na konec byly všechny odměněny medailí. Po obědě dostaly ještě bonbóny od kuchařek.

OTEVŘENÍ MŠ 1. 6. 2020

Vážení rodiče, mateřská škola bude znovu otevřena
od 1.6.2020 od 6.15 do 16.15 hod.
Provoz bude zajištěn se zvýšenými hygienickými opatřeními
(viz. Příloha).
Přijímání závazných přihlášek do provozu MŠ bylo ukončeno dne 18.5.2020!
Příloha 1 Pravidla pro provoz Mateřské školy Sepekov
Příloha 2 Ochrana zdraví
Příloha 3 Čestné prohlášení

Plánované uzavření mateřské školy v době letních prázdnin je
od 13.7. – 21.8.2020.

Rozhodnutí o přijatých dětech do mateřské školy

Rozhodnutí

Zábava na doma

Milé děti a rodiče,
děkujeme za zaslané obrázky a foto, můžete je shlédnout v albumu „Hrajeme a tvoříme s rodiči“.
Posíláme další inspiraci s tématem čarodějnic.
Vaše učitelky

Na zahradě u Mateřské školy Sepekov

Na zahradě u mateřské školy se ozývá místo dětského smíchu sýkorčí švitoření. To sýkorky připravují hnízdo pro svá mláďata v nové budce, kterou pro ně zhotovil Martínek a Lubošek s tatínkem. Moc děkujeme i za sýkorky.
Pod stromečkem děti ve školce měly zahradní náčiní. Všichni jsme se těšili na jaro, abychom si mohli hrát na zahradníky. Ochotný dědeček za pomocí Martínka a Luboška zhotovil zahrádky pro pěstování zeleniny. Dnes už jsou osázené a čekají na pracovité ručičky dětí.