Aktuality ZŠ

Den šílených účesů

Datum: 16. 5. 2024

V tento den školní chodby ožijí barvami, lakem na vlasy a nejdivočejšími účesy, jaké jste kdy mohli vidět.

Dentální hygiena  1

Dentální hygiena

Datum: 14. 5. 2024

Dnes 14. 5. se žáci šesti tříd zúčastnili zajímavé přednášky o dentální hygieně, která se odehrávala v prostorách naší školy.

Exkurze do záchranné stanice Makov, 6. a 7. třída 1

Exkurze do záchranné stanice Makov, 6. a 7. třída

Datum: 13. 5. 2024

V pondělí 13. května vyrazili žáci 6. a 7. ročníku na exkurzi do záchranné stanice živočichů Makov.

Žáci ZŠ Sepekov podnikli poznávací zájezd do Nizozemska a Anglie 1

Žáci ZŠ Sepekov podnikli poznávací zájezd do Nizozemska a Anglie

Datum: 13. 5. 2024

Průzkum historických měst a poznávání nových kultur, to všechno měli žáci osmé a deváté třídy možnost během poznávacího zájezdu do Nizozemska a Anglie zažít v uplynulém týdnu.

Rekonstrukce altánu 2

Rekonstrukce altánu

Datum: 10. 5. 2024

Chtěli bychom poděkovat panu Stejskalovi za zkrášlení okolí naší školy. Díky jeho sponzorskému daru byl opraven altán a před vchodem do školy byl starý plůtek nahrazen novým. Během měsíce bude renovovaný altán vybaven nábytkem z jedle, která rostla před vchodem. Altán funguje jako venkovní učebna.

Čarodějnický den 1

Čarodějnický den

Datum: 30. 4. 2024

Dnes se naší školou neslo nadšení, radost a kouzlo. Připomněli jsme si totiž tradiční čarodějnice.

Olympijský víceboj Písek 1

Olympijský víceboj Písek

Datum: 30. 4. 2024

V úterý 30. 4. se vybraní žáci ze 6. až 9. třídy zúčastnili olympijského víceboje – odznak všestrannosti (OVOV).
Soutěž probíhala ve čtyřech disciplínách: trojskok, hod medicinbalem, švihadlo a sedy lehy.

Rozhodnutí o přijetí do ZŠ

Datum: 25. 4. 2024

Rozhodnutí o přijetí do 1. třídy ZŠ Sepekov.

Mc Donald's Cup 2

Mc Donald's Cup

Datum: 24. 4. 2024

Ve středu 24. 4. jsme se s vybranými žáky druhé a třetí třídy představili na Mc Donald's Cupu v Písku. Účastníci turnaje byli rozděleni do dvou skupin po 6 týmech. Ve čtvrtek se téhož turnaje zúčastnili chlapci ze 4. a 5. třídy.

3. společná slavnost 1

3. společná slavnost

Datum: 24. 4. 2024

Základní škola a Mateřská škola Sepekov a Městys Sepekov vás srdečně zvou na 3. společnou slavnost.

Zobrazeno 1-10 ze 235