Mc Donald's Cup

Mc Donald's Cup 2

Ve středu 24. 4. jsme se s vybranými žáky druhé a třetí třídy představili na Mc Donald's Cupu v Písku. Účastníci turnaje byli rozděleni do dvou skupin po 6 týmech. Ve čtvrtek se téhož turnaje zúčastnili chlapci ze 4. a 5. třídy.

Ve středu naše škola ve skupině odehrála zápasy proti ZŠ Čížová, 2. ZŠ J. A. Komenského Milevsko, 1. ZŠ TGM Milevsko, ZŠ J. Husa a ZŠ Čimelice. Skupinu jsme zakončili s jednou výhrou, jednou remízou a třemi porážkami. Udržení příznivého výsledku v posledním utkání nás mohlo posunout do zápasů o 5. - 8. místo. Bohužel zápas skončil remízou a čekali nás boje o 9. - 12. místo. Nejdříve jsme porazili ZŠ T. Šobra a v posledním utkání o 9. místo i ZŠ Mirovice.

Během turnaje se střídaly v zápasech horší a lepší momenty, ale celkově musím kluky pochválit za reprezentaci školy. Tým byl složen z větší části z žáků druhé třídy, kteří mohou nasbírané zkušenosti z letošního turnaje využít i v následujícím roce.

Autor: JR a JN